PF 2020 ... ať jsou vaše kroky vždy pevné!

V roce 2019 jsme vyrazili na hned dvě velká putování – velikonoční České středohoří a týdenní zážitkovou vodu – Ohři, plus na řadu menších výletů.

Výběr fotek z akcí roku 2019 najdete ZDE.

Pak jsem se delší dobu neozval a dlužím vám vysvětlení, proč jsem nepořádal žádné akce. Postihla mě nemoc zvaná „obrna lícního nervu“ – ochrnutí poloviny obličeje a další „zábavné“ doprovodné projevy a velká omezení. Naštěstí to nemělo v mém případě závažnou příčinu a rekonvalescence, přestože pomalá, už úspěšně postupuje.

To neplánované zastavení mi ale dalo čas zamyslet se nad tím, co dělám a revidovat věci, které už jsou přežité a zaměřit se na to, co mě nyní zajímá. Jedním z výsledků je i to, že jsem se rozhodl akce Putování krajinou víc rozdělit na 3 různé formáty – každý s jinou váhou toho, o čem by daný typ akcí měl být. Podrobnosti najdete na stránce O putování

A když už jsem byl v tom revidování, tak jsem oprášil i webovky a dal jim modernější vzhled i aktuálnější obsah. Jak se vám líbí? 🙂

Každopádně začátkem roku vypíšu první akce a budu se těšit, že se třeba na některé z nich potkáme. Zatím vám do nového roku 2020 přeju – Ať vaše kroky míří vždy dobrým směrem!

PF 2020 a nové stránky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *